Лорд Джон играе бридж в клуба. Докато е мор, се обажда по телефона:
- Джим, къде е миледи?
- В спалнята си, сър.
- Сама ли е?
- Не, сър! С Вас, сър!
- Джим, идете в кабинета ми и вземете моя любим Уинчестър!
...
- Взех пушката, сър.
- Идете в спалнята и ме застреляйте!
Два изстрела...
- Джим, Вие сте добър стрелец, защо стреляхте два пъти?
- Милорд, аз Ви улучих в спалнята, но Ви довърших в зимната градина.
- Зимната градина ли? Но аз нямам зимна градина! Вие кой номер имате?!?
Адам изчукал Ева и лежи уморен на поляната. Минава дядо Господ:
- Съвокупли ли Ева?
- Да, господи.
- Ябълките изядохте ли ги?
- Да, господи.
- Добре, от тук нататък плодете се, раждайте, земята орете, децата ви ще пращам в ада или рая, даже и всемирен потоп ви обещавам! Ева къде е?
- Ей там, в реката, подмива се..
- Това не биваше да прави, от тук во веки веков рибата ще има миризмата на путето й..