Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Доцент Марков, отново телескопът е насочен към женското общежитие...Нима не ви е интересно да наблюдавате зараждането на нови галактики?!?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Странен навик забелязах в себе си, след като почнах да работя като таксиметров шофьор. Опитвам се да взема пари даже от тези, които пътуват с мен в асансьора.
Професионални
03.10.2017
1,746 прегледа
Следващ →
Още вицове
Подчинен влиза в кабинета на шефа. Шефът му предлага да седне и го пита дали иска чай или кафе? - Искам. - Отиди да пиеш, после ше дойдеш!
Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава?
Мъж и Жена: Ж: - Защо си ми изхвърлил велотренажора? М: - Вбесява ме! Когато дойде майка ти и се качи на него, получавам тъпата илюзия, че най-накрая си заминава!
Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита: — Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво: — Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталиите по-силно: — Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: -Аз! Джо стиска още по-силно: — Кой аз? Тишина… — Кой аз? – стиска още по-силно. — П-педро. — Кой Педро?! – стиска с две ръце Джо. Тишина… — Питам, кой Педро?! -и още по-силно стиска… — Н-немият П-педро…
Футболен мач. Нападателят се отправя с гневно изражение към съдията: - Как се казва кучето ти? - Аз нямам куче. - отговаря съдията. - Е може ли слепец без куче?