Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В самолет на българските ВВС: - Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата - Как така скачам!?!?! - Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря… - А, ако не се отвори? - Дърпаш връвчицата от дясно и продължаваш по плана… Нашичкият скача… Дърпа връвчицата оляво, но парашута не се отваря… дърпа връвчицата отдясно, парашута пак не се отваря… - Ееее, сега ако и джипката я няма долу егати организацията…
Разни 4,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една жена котаракът приговорил. Тя: - Да си живеехме и ние, като вас, котките. Нищо не правиш, хранят те, грижат се за теб. - Тогава предлагам да удавим сина ти, баба ти да приспим, а баща ти да кастрираме, че да не бяга от къщи. Блондинка отива на гинеколог. Съблича се, сяда на стола, вдига краката и чака. Докторът: - По-нагоре! Блондинката вдига краката по-нагоре. Докторът: - По-нагоре! Тя вдига още. Докторът: - По-нагоре! Блондинката: - Ама не мога повече, докторе! Докторът: - Кабинета на гинеколога е по-нагоре, а тук е бръснарница. - Моето куче е много добро! Недостатъкът му е, че се бои от гръмотевици и при буря се крие под леглото. - Че какво от това? - Там е тясно за двама... Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а… Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си! Вашето мнение е ценно.Много ценно. Толкова ценно, че Ви препоръчвам да си го пазите грижливо и с никого да не го споделяте...