Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В самолет на българските ВВС: - Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата - Как така скачам!?!?! - Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря… - А, ако не се отвори? - Дърпаш връвчицата от дясно и продължаваш по плана… Нашичкият скача… Дърпа връвчицата оляво, но парашута не се отваря… дърпа връвчицата отдясно, парашута пак не се отваря… - Ееее, сега ако и джипката я няма долу егати организацията…
Разни 4,338 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо е бил закрит за журналисти семинара на управляващата коалиция в Боровец? - Защото Ахмед Доган се е погрижил за партньорите с думите: "Обгрижвай партньора, за да го обикнеш"! - Алооо... Днес си купих чисто ново БМВ и вдигнах 300 на магистралата... - И квоооо... обаждаш се да се похвалиш ли?! - Не... искам само да питам, как се чисти адреналина от седалката... - Съседе, какво става? Тъща ти вече трети път този месец се трови с гъби! - Това е от проклетата склероза: готви ги за мен, а после забравя и яде! Самолет се готви да излети. В първа класа седи прекрасна блондинка. Стюардесата проверява билетите й. Оказва се, че тя е за втора класа. - Извинете ме, бихте ли се преместили в задната част на самолета, във втора класа? - Аз съм блондинка, аз съм красива жена, аз отивам в Ню Йорк и ще седя тук. Пристига на помощ вторият пилот: - Моля ви, госпожице, преместете се във втора класа! - Аз съм блондинка, аз съм красива жена, аз отивам в Ню Йорк и ще седя тук. Вторият пилот обяснява на първия ситуацията. Първият пилот го успокоява: - Спокойно бе, мойта жена е блондинка. Знам как да оправим нещата. Отива в салона, приближава се до блондинката, прошепва и нещо в ухото. За всеобщо учудване блондинката става и на бегом се премества във втора класа. - Как го направи? - изумено питат всички. - Елементарно! Казах й, че първа класа лети за Лондон, а втора класа за Ню Йорк! Жена получава SMS:Кате, искам да се върна при теб и децата. Отвори вратата на балкона, че умрях от студ...