Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Келнер към клиент: - Защо четете менюто по време на ядене? - За да гледам какво ям.
Разни 2,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Годжи отива отива при Слави и казва: - Шефе, от името на целия оркестър искам увеличение на заплатите. Слави: - Годжи, за какво увеличение говориш - в началото на предаването свирите две минути, в средата съвсем малко и накрая няма пет минути. Годжи: - Да, така е, но другите 50 минути сме клакьори... - Мамо, купи ми шоколад. - Няма да ти купя, защото си непослушна! - Като се качим в трамвая, аз пък ще ти викам бабо... Учителката: - Иванчо, кажи три съгласни. Иванчо: - Д Т Б Учителката: -Какво? Веднага при директора! Директора: - Как може така бе, Иванчо? Я кажи сега на мене три съгласни. Иванчо: - В Г З 3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца. Заменили са доживотната присъда с ипотека!