Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В гражданското: - Съгласен ли сте да вземете тази жена? - Не. - А тази?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Келнер към клиент: - Защо четете менюто по време на ядене? - За да гледам какво ям.
Разни
03.10.2017
2,041 прегледа
Следващ →
Още вицове
Годжи отива отива при Слави и казва: - Шефе, от името на целия оркестър искам увеличение на заплатите. Слави: - Годжи, за какво увеличение говориш - в началото на предаването свирите две минути, в средата съвсем малко и накрая няма пет минути. Годжи: - Да, така е, но другите 50 минути сме клакьори...
- Мамо, купи ми шоколад. - Няма да ти купя, защото си непослушна! - Като се качим в трамвая, аз пък ще ти викам бабо...
Учителката: - Иванчо, кажи три съгласни. Иванчо: - Д Т Б Учителката: -Какво? Веднага при директора! Директора: - Как може така бе, Иванчо? Я кажи сега на мене три съгласни. Иванчо: - В Г З
3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца.
Заменили са доживотната присъда с ипотека!