Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - Какво искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?!
Разни 4,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът си купил мотор, но скоро катастрофирал и потрошил мотора. Купил нов - същата работа. Купил и трети, похвалил се на заека, но той притеснен от честите му катастрофи му предложил да се качи с него, акъл да му дава. Качили се, подкарал Вълчо мотора и по едно време вика: - Зайо, колко фара има мотора? - Един... - Гледай сега как ще мина между два мотора... Две болндинки спират на OMV. Излизат от колите и едната пита другата: - Абе муцка ти твойто BMW как го купи? - Ми на лизинг, а ти твоя Mercedes? - Ми на духинг! Три приятелки си говорели за мъжете им. Първата: - Когато чистих сакото на мъжа ми, откривам по него три руси косъма и после му нарязах сакото. Другите: - О-о-о, ти си му разказала играта. Втората: - Когато прах дънкита на мъжа ми, намирам в джоба листче с телефонене номер на жена и после му ги хварлих през терасата. Другите: - О-о-о, ти си му разказала играта. Третата: - Когато бръкнах в джобовете на якето на мъжа ми, намирам презерватив и после го надупчих с игла. Първата: - О-о-о, ти си МИ разказала играта! На петия ден след сватбата младоженецът предлага: - Хайде да опитаме нова поза? - Че останаха ли такива? Кой ще е отгоре - ти или аз? - Леглото! Международна конференция на фармацефтите. Става американски фармацефт и казва: - Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! ! - Ама колега, 20 на дължина или на дебелина? - попитали останалите фармацефти. - Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина! След малко става французина: - Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра! - Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ? - попитали пак заинтересовано останалите фармацефти. - Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! ! Станал българинът: - Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш! - Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш? - попитала супер учудено цялата зала. - Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! !