Един селянин се оженил. Минала първата брачна нощ и на сутринта аверите му го попитали:<BR>- Брато, как беше?<BR>- Ни вляах, просто ни вляах!<BR>- Следващия път си го потопи в буркан с олио и ще ти е по-лесно. Разбра ли?!<BR>- Да!<BR>На другата сутрин приятелите му с нетърпение го чакали да разказва:<BR>- К’во стана? Влезе ли?<BR>- Ни вляа и ни вляа! Аз като ви казах, че няма да вляа...<BR>- Къде не влезе?!<BR>- Ми, в буркана!!!
След корабокрушение англичанин открива на самотен остров своя сънародничка.
- Имате ли нещо за ядене? - пита той с надежда.
- Уви, не! Но мога да ви предложа нещо, което винаги се харесва на мъжете!
- О, нима имате уиски?