Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американеца, Французина и Българина попаднали на остров на който живеели само жени канибалки. Подгонили ги те и тримата се скрили в една пещера. Поседяли около седмица и Американеца казал: -Момчета, не мога повече. Гладен съм, пие ми се, е*е ми се, отивам. Отишъл той и вечерта чули страшен вик. Поседя ли още 1 седмица и французина казал: -Копеле не издържам вече. Огладнях, пие ми се, е*е ми се, и аз отивам. Отишъл и французина и на вечерта чул нашия още по страшен рев. Поседял още 10 дни и си казал: -Отивам и аз пък каквото ще да става. Отишъл при канибалките и водачката го попитала какво иска, а нашия отговорил: -И аз като другите двама, да ям, да пия, да е*а. Дали му те каквото поискал и след три дни го попитали: –Дойде време да ни кажеш каква професия имаше в БГ. Нашия: -Защо? Канибалките: –Защото Американеца беше дърводелец и му отрязахме оная работа с трион, Французина стъклар, а на него с елмаз. Нашия: -Еехе момичета, аз бях сладоледаджия.
Семейни 2,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо една блондинка не може да направи ледени бучки? - Щото не знае рецептата! На самотен остров след корабокрушение попаднали двама мъже и една жена. Не след дълго време те започнали да правят това, което биха правили двама мъже и една жена на самотен остров. Правили го, правили го, но жената толкова много се засрамила, че умряла от срам. Така останали двама мъже на самотен остров и започнали да правят това, което биха правили двама мъже на самотен остров, предвид обстоятелствата. Правили го, правили го, но накрая и двамата толкова много се засрамили, че я погребали. Малкият Иванчо пита майка си,след като видял татко гол в банята: Мамо,и аз ли ще имам две пишлета,като порасна,като тати?? Тва пък от къде ти дойде на ума,защо две? Ми една мъничка,да пишка и една голяма,с която чисти зъбките на леля Пепи комшийката.. Пияни-заляни таксиджии излизат от една кръчма и единият се обажда: - Абе Пешо, ти две луни ли виждаш или три на небето? - Ти коя редица гледаш, горната или долната? След тежка пиянска вечер нашият човек се събужда с ужасно главоболие и не помни нищо. Хваща телефона и се обажда: - Ало, Митко, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - На теб май ти хлопа дъската, а? Звъни пак: - Ало, Пешо, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - К`ви глупости ми говориш? Звъни трети път: - Ало, Ванка, пихме ли у вас снощи? - Пихме! - А у вас лимона подскачаше по масата? - Значи ти си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?