Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли защо Волен Сидеров ще отиде на балотаж? И ние не знаем - просто акъла не ни го побира!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Ловец към друг: - Иди виж какво животно прострелях. Другият се връща и му казва: - Не знам какво животно е, но по паспорт е Иванов.
Черен хумор
03.10.2017
1,281 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-смешния виц в Шотландия според едногодишно изследване на учени от университета в Хардфордшир: - Искам да умра мирно в съня си като дядо, а не крещейки от ужас, като пътниците му.
Дошли кметът, съдията и гражданите от селото…
В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.
Нашата държава е сбъркана - още като се роди човек и му съставят акт :)
Закачих си бележка на хладилника - "Да не ям след шест". Мъжът ми дописал - "сутринта".