Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ловец към друг: - Иди виж какво животно прострелях. Другият се връща и му казва: - Не знам какво животно е, но по паспорт е Иванов.
Черен хумор 1,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-смешния виц в Шотландия според едногодишно изследване на учени от университета в Хардфордшир: - Искам да умра мирно в съня си като дядо, а не крещейки от ужас, като пътниците му. Дошли кметът, съдията и гражданите от селото… В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен. Нашата държава е сбъркана - още като се роди човек и му съставят акт :) Закачих си бележка на хладилника - "Да не ям след шест". Мъжът ми дописал - "сутринта".