Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чък Норис си поръча Биг Мак в Бъргър Кинг. Сервираха му.
Любими Герои 3,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Роден съм вкъщи, но когато мама ме видяла, се наложило да я преместят в болница. Питали едно момче: - Имаш ли майка?! - Ми не, прегази я багер! - Ами баща?!!?! - Не, нямам и него го прегази багер! - Ами баба или дядо? - Пак нямам, и тях ги прегази багер... - Чичо, леля, брат, сестра ....?!?! - Ами и тях ги прегази багер !!!! - Е какво имаш тогава?! - Е как какво ... ? Имам багер ?!? :) Нов служител пита колега: - А защо в женската ви тоалетна работи осветлението, а в мъжката не? - Имаме само една тоалетна... Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро. Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си. - Хайде да ги преброим - предложил единият. - Защо ти трябва! - отговорил уморено другият. - Нека сега си починем, а колко сме задигнали, ще разберем утре от вестниците. Келнер отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът: - Какво е това? - Това ли... това е джин! - Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби!