Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Стой! Никой да не мърда! - Какво, това обир ли е? - Не, това е групова снимка.
Разни 4,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората направили машина за лимонада. Първа отишла Лиса. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. Отишъл Вълчо. Пуснал стотинка, излязла му чашка с лимонада. Отишла Меца. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. И така се изредили всички животни от гората. Дошъл и Ежко Бежко. Пуснал стотинка, излязла му чашка без лимонада. Той пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Ежко ритнал машината и пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Тогава таралежът разбил машината, а от там изкочило Зайко Байко и казал: - Изчакай бе Ежко, още нямам пиш... - Прасчо ? - Кажи , Пух... - Къде е Йори? - Не знам , Пух..... Защо? - Да го правим с тебе тримаааатаааа Две блондита си говорят на летището и едната казва: - Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне? А другата отговаря: - Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък! Кoи са последните думи на парашутиста? -Шибан молец! Народът е готов да затегне колана. На шията на властта.