Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо, защо се забави от училище? - Имахме състезание и аз излязох пръв! - Какво състезание - спортно или друго? - Момчетата си мерихме пишките и моята се оказа най-дълга! - Ще кажа на баща ти да те натупа! - Но защо, майко? Аз се похвалих и на стрина Гина, а тя ме потупа по рамото и каза: "Бащичко!"
Иванчо и Марийка 3,840 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия: - Чекай ти кажа една гатанка: - Бело, студено, през зимата се сипе на парцали. - Снег - Не Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва... - Сети ли се? - Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ . - Ми.. не знам :( - Снег бе браточка :) - Дай сега ще питам още една. - Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’ Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора... - Сети ли се? - Не - Снег бе браточка нали ти казАХ! Пиянски закон за квантовата неопределеност: Ако си направиш експеримент, за да разбереш колко пиене можеш да изпиеш, то когато на сутринта се събудиш - пак няма да помниш колко можеш да изпиеш. Две приятелки си говорят: — Още не мога да разбера, как съм могла да забременея? Този месец почти не съм била с мъже… За кратко време в селото изгорели десет плевника. Когато се подпалил и единадесетият плевник, мъжете се събрали в кръчмата и един казал: - Това е работа на един човек. - Не е един. Двама са. - казал Вуте. - Изгоря и моят плевник. Съдията: - Подсъдими, какво правихте на 16 септември в 10 часа сутринта? - Седях пред вас и ви отговарях, какво съм правил на на трети май в 3 през нощта...