Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза баба Мария при доктора и пита : -Докторе антивиагра има ли ? Доктора учудено я поглежда : -Вчера, бай Иван взе виагра ? -Анджак де, докторе наеба ме и умря, ама сега не можем ковчегът да затворим!
Семейни 2,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го: — Господине, какво е това куче? Той отговаря: — Ами сляп съм, това е куче водач. Пуснали го те… Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си… — Ама господине, какво правите? — Оглеждам се наоколо… Психиатър прави профил на маниак-убиец: - Кажете ми какво е това: две колелца и по средата гвоздейче? - Забили са пирон между очите на студент. - Грешите, това е ножица. - Прав сте, по-добре звучи "Забили са ножица...". Пернишки логопед бързо успял да убеди софийски таксиметров шофьор, че не е правилно да казва "до гарата 20лв", а "няма проблем, пет лева". - Тате, а според теорията на вероятностите няма ли шанс нашият национален отбор да стане световен шампион? - Не, тук вече се прилага теорията на невероятностите... В докторски кабинет. - Докторе, сериозно ви говоря болен съм. - А аз отново ще ви кажа, че това е самовнушение. Повтаряйте си - здрав съм, здрав съм, здрав съм - и ще видите как бързо ще се подобри състоянието ви. Пациетът си тръгва, но доктора го спира: - А моя хонорар? - Докторе, защо не опитате да повтряте - на мен ми платиха, на мен ми платиха, на мен ми платиха.