Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си: -Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква! Оня отговорил: -Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!? -Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! !
Семейни 3,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж, от малко село, вдигнал сватба. След сватбата младоженците легнали да спят в една стая с брата на момчето. Младоженците тихичко си вършат работата, а брата по едно време се обажда: - Брат ми! Дай и на мен да ям нещо, бе. - Какво ядене бе, Пешо? Посреднощ е! - Абе дай от тва дето го ядете вие… - Ама ние не ядем нищо… - Искаш да кажеш, че не ядете нищо? - Да! - А що мляскате така? Лъчо се качва на такси, шофьорът почва да приказва:"Харесвам си работата, аз съм си шеф, никой не ми казва, какво да правя". Лъчо:"Завийте тук вдясно!" Един българин си седи и лови риба и изведнъж идват извънземни и го отвличат като му казват че ще го освободят ако им покаже как хората правят бебета и той почнал да си бие чики* и изведнъж сички извънземни го погледнали втренчено и той казал - Защо ме гледате така. А лидерът им казъл: - Ааа нищо ние така си правим Nes кафе! С всяка година пастите за зъби стават все по-добри, а зъбите все по зле. ЧБМ на всички!Добре дошла е, щом не ни забрави и мартеничките за нас направи. С усмивка ведра днес я поздравявам. за "патерицата" се извинявам.Е бабче, ти нали ме знаеш не се обиждай, че те обвинявах, а сам да те посрещна аз пропуснах. Почерпката за тебе си остава.Пък ти ще ни дариш с приятно време да можем на разходка да поемем. Да си дариме мартенички свежи. да разцъфтят в сърцата ни надежди.