Човек звънял на шефа си, но на телефона се обадила жена му:
- Опасявам се, че той умря миналата седмица - обяснила тя.
На следващия ден човека пак се обадил и поискал да говори със шефа.
- Казах ти - отвърнала жената - умря миналата седмица.
На следващия ден той се обадил отново и пак поискал да говори със шефа си. Този път съпругата се разстроила и се разкрещяла:
- ДВА ПЪТИ ТИ КАЗАХ, ЧЕ МЪЖА МИ, ТВОЯ ШЕФ, УМРЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА! ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ОБАЖДАШ?
- Защото - отвърнал смеейки се - просто ми харесва да го чувам.
Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си:
-Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква!
Оня отговорил:
-Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!?
-Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! !