Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знаете ли защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото на тъмно по навик си разтварят краката.
Блондинки 3,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пред закона всички са равни. Въпрос: кога в България ще се появяват такива закони? В час по български госпожата задавала гатанки на класа . -Мъничко,червеничко,посредата с дупка . Пръв вдигнал ръка Иванчо . Госпожата страшно се притеснила че Иванчо пак ще каже някоя глупост , но никой друг не вдигнал ръка и тя се принудила да го попита ; -Кажи Иванчо , внимавай само да не кажеш някоя глупост . -Няма госпожо .Отговора на вашата гатанка е Грамофонна плоча . -Браво Иванчо хареса ми насоката на твоята мисъл. Иванчо попитал : -А сега мога ли и аз да ви задам една гатанка госпожо . Помислила госпожата и му отговорила : -Да разбира се . -Какво е това име което започва със Х по средата У и в края Й . Госпожата побесняла . -Иванчо как може да си помислиш за такива глупости . -Хемингуей е отговора госпожо .Но да си кажа правичката и на мен ми хареса насоката на вашата мисъл . На работна международна среща, касаеща въпросите на фирмената сигурност, проблемите обсъждат американец, руснак и българин. - Ние, в Съединените американски щати, сме много напред - гордо заявил американския специалист - ако две ведомства работят на една и съща улица, то едното няма как да разбере какво прави другото. - Това е смешно - казал руснакът. - У нас, ако два отдела работят на два етажа, то единият няма как да разбере с какво се занимава другия. - Абе вие сте много назад - изпъчил се българският специалист - у нас в една стая, на едно бюро работи един служител и сам не знае какво върши. Касиерката на КАТ привиква новоназначен сержант: - Абе Петров, кво става с теб, защо не си взимаш заплатата? - Аааа, ама тук и заплати ли дават? Взвод войници копае окопи на полето. Старшината пита най-близкия: - Редник Петров! Имаш ли още вода в манерката? - Ами има бе, майна, що да няма… - Какво! Ти как отговаряш на по-старши от тебе! Я пак - редник Петров, имаш ли още вода в манерката? - Съвсем не, господин старшина!