Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между хайдутите-воеводи се срещат и жени, които са овладявали по стотина яки мъже - Сирма, Боянка и др., но това не е най-правилния път за премахване на чуждото иго.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Знаете ли защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото на тъмно по навик си разтварят краката.
Блондинки
03.10.2017
3,231 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пред закона всички са равни. Въпрос: кога в България ще се появяват такива закони?
В час по български госпожата задавала гатанки на класа . -Мъничко,червеничко,посредата с дупка . Пръв вдигнал ръка Иванчо . Госпожата страшно се притеснила че Иванчо пак ще каже някоя глупост , но никой друг не вдигнал ръка и тя се принудила да го попита ; -Кажи Иванчо , внимавай само да не кажеш някоя глупост . -Няма госпожо .Отговора на вашата гатанка е Грамофонна плоча . -Браво Иванчо хареса ми насоката на твоята мисъл. Иванчо попитал : -А сега мога ли и аз да ви задам една гатанка госпожо . Помислила госпожата и му отговорила : -Да разбира се . -Какво е това име което започва със Х по средата У и в края Й . Госпожата побесняла . -Иванчо как може да си помислиш за такива глупости . -Хемингуей е отговора госпожо .Но да си кажа правичката и на мен ми хареса насоката на вашата мисъл .
На работна международна среща, касаеща въпросите на фирмената сигурност, проблемите обсъждат американец, руснак и българин. - Ние, в Съединените американски щати, сме много напред - гордо заявил американския специалист - ако две ведомства работят на една и съща улица, то едното няма как да разбере какво прави другото. - Това е смешно - казал руснакът. - У нас, ако два отдела работят на два етажа, то единият няма как да разбере с какво се занимава другия. - Абе вие сте много назад - изпъчил се българският специалист - у нас в една стая, на едно бюро работи един служител и сам не знае какво върши.
Касиерката на КАТ привиква новоназначен сержант: - Абе Петров, кво става с теб, защо не си взимаш заплатата? - Аааа, ама тук и заплати ли дават?
Взвод войници копае окопи на полето. Старшината пита най-близкия: - Редник Петров! Имаш ли още вода в манерката? - Ами има бе, майна, що да няма… - Какво! Ти как отговаряш на по-старши от тебе! Я пак - редник Петров, имаш ли още вода в манерката? - Съвсем не, господин старшина!