Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мухморлия праща SMS на приятеля си, също мухморлия. -"...и все пак има разлика межди ПиАно и ПиЯно бар..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондита си говорят на летището и едната казва: - Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне? А другата отговаря: - Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък!
Блондинки
04.10.2017
7,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, искам да те направя много щастлив! Съпругът: - О-о-о, много ще ми липсваш!
Приемат Иванчо в пионерска организация. Явява се той пред комисията и отговаря на въпросите й: - Как се учиш? - Отличник съм! - На старите хора помагаш ли? - Естествено! - Служиш ли за пример на съучениците си? - Разбира се! - С кого живееш? - С една от трети "Б" клас...
Една мутра отишла при бръснаря си да се бръсне. Седнал на стола, а бръснарят го попитал: - Искаш ли да ти докажа колко си тъп? Мутрата се съгласила. - Какъв се пада по-големият син на баща ми? - попитал бръснарят. - Ми... не знам! - Ми виж колко си тъп! Пада се мой по-голям брат! Мутрата изумен тича при шефа си (шефа на мутрите) и му задава същия въпрос: - Шефе, искаш ли да ти докажа колко си тъп? - Добре! - Какъв се пада по-големият син на баща ми?? - Ми... не знам! - Виж колко си тъп бе! Пада се брат на бръснаря бе!
Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиянист. Полафили, попийнали и пиянистът решил да покаже на нашия човек новото си пияно. Та седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към эадрямалия си приятел: - Е, какво ще кажеш? Програмиста отворил едно око и отговорил: - Абеее... Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак...
Пази се от човек, който упорито работи, за да научи нещо, научва го и разбира че не е станал по-умен. Той е изпълнен с убийствено презрение към хората, които са невежи, без да са положили особен труд.