Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кога ще си купиш кола? - Когато САМ си заработя - тогава ще си купя! - Тогава не взимай с гравитационно задвижване, вземи с ускоряващи неутронни потоци, тогава само те ще си струват!
Разни 1,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителкат пита: - Росенчо, какво ще вземеш със себе си ако попаднеш на самотен остров? - Ами, госпожо... Аз ще взема семена, ще ги засея и ще имам какво да ям, когато ми свърши храната. - Браво Росенчо - 6. А ти, Петърчо? - Аз госпожо ще си взема пушката и въдицата, за да имам винаги прясно месо и риба. - Отличен и на тебе. А ти, Иване? - Ами при това положение, госпоо, аз ша зема с мене Росенчо и Петърчо! Ако преди 20 години, за да навиеш някоя мацка за секс, трябваше добре да я понапиеш, то в днешно време главното е да не й дадеш да се напие. Питат един зет на погребението на тъщата му: - Как почина старата бе? - От секс. - Е как така... не беше ли вече стара за тия работи? - Не бе... прееба се по стълбите... Една мутра блъска с джипа си един с лада. Изскача мутрата и оня се вцепенява и си казва: "Сега тоя ще ме претрепе" и се чуди какво да прави. Мутрата му казва: - Ей сега те убих! - Чакай, недей - имам един пор - подарявам ти го. - Защо ми е пор бе? - пита мутрата. - Ами може да прави супер френска. Зачудил се мутрата - ама го взел. Тръгнал си и решил да го пробва. И наистина пора му направил супер френска любов. Прибира се мутрата тряска вратата и казва: - Жена и ако мусака прави по-добре от теб - събирай си куфарите и да те няма! Съдията към ответника: - Разкажете още веднъж какво се случи! - Прибирам се след командировка - заразказвал ответника, и гледам, че в целия апартамент е разхвърлено, жена ми е разчорлена, а не намерих никой. Балконската врата беше отворена, поглеждам през балкона и виждам как един мъж по потник и бели гащи тъкмо излизаше от входа. Най-близо до мене беше хладилника и затова го вдигнах и го запокитих по човека, но успях да го улуча само по крака... Съдията към ищеца: - А вие какво бихте разказали? - Ами аз живея в този вход и всеки ден излизам да бягам за здраве - заразказвал ищецът. И тая сутрин при излизането ми от входа усетих някакво свистене над мен. Едвам се отместих, но явно е било недостатъчно бързо, защото хладилника ми размаза крака... Съдията към свидетеля (който е в инвалидна количка): - А вие какво бихте добавили? - Амиии, седя си аз кротко в един хладилник, и изведнъж усещам, че летя...