Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го: - Господине, какво е това куче? Той отговаря: - Ами сляп съм, това е куче водач. Пуснали го те... Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си... - Ама господине, какво правите? - Оглеждам се наоколо...
Разни 2,863 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възрастна жена излиза на балкона си и започва да вика: - Помощ! Изнасилват ме! Един минувач я чул и казал: - Госпожо, как ви изнасилват като вие сте сама?!? Жената: - Приятно ми е да си спомням... Между приятелки: - Мъжът ми толкова често говори на сън, че просто подивявам! А твоят говори ли? - Не, само се усмихва, мръсникът... Момче влиза в лекарски кабинет с подута и зачервена буза. Докторът го пита: -От какво ти е това, бе момко: -От оса! -Ужили ли те: -А, не успя. Тате я уби с лопатата. Седи си един рибар на брега и лови риба, не щеш ли хваща златната рибка. Тя му казва: - Бъди благосклонен, селянино, ако ме пуснеш ще ти изпълня не 3 а 3000 желания, ще направя каквото поискаш, само ме пусни. - На кого викаш селянин, ма!!!- и я праснал в един камък. Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!