Мъж и жена танцували. Мъжът я хваща за гърдата и пита:
-Кво е тва ма?
-Ами цицка!
Хванал я за другата гърда и питал:
-Кво е тва ма?
-Ами цицка!
Хванал я за оная работа и питал:
-Кво е тва ма?
-Ами котенце!
Мъжът подушил подушил и казал:
-Ми то умряло ма!
В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го:
- Господине, какво е това куче?
Той отговаря:
- Ами сляп съм, това е куче водач.
Пуснали го те... Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си...
- Ама господине, какво правите?
- Оглеждам се наоколо...