Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каубой вика на друг: - Хей, аз съм най - бързата ръка на Дивия Запад! А онзи му отвърнал спокойно: - А аз предпочитам жени!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Между студенти: - Защо си тъжен? - Ами писах на нашите да ми изпратят пари за нощна лампа. - И? - Ами те ми изпратиха нощна лампа вместо пари.
Студентски
03.10.2017
3,504 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис може да издои кокошка и да накара крава да снесе яйце.
- Знаеш ли, Мими, аз съм толкова самотна - жалва се приятелка на приятелка. - Как така? Всички знаят, че имаш не само любящ съпруг, а и красавец-любовник... - В това е проблема - те постоянно разчитат на другия!
Задават въпрос на третокласник,вундеркинг - Какъв искаш да станеш, като пораснеш? - Пожарникар или бодигард! - Защо? - По-лесно се става кмет !
След поредна загуба треньора на Сан марино успокоява футболистите : - Спокойно момчена ако не бяхте вие те нямаше да спечелят мача.
Войник в полагаема отпуска се запознал на танци с едно момиче и тръгнал да го изпраща към къщи. Тъй като войникът през цялото време мълчал, девойката решила да се справи с неловкото положение: - Нека да ти задам гатанка: красиво, бодливо, мирише хубаво. Що е то? - Автомат! - отговорил войника. - Не е, това е роза. Дай сега една по-лесна: в средата жълтичко, листенцата белички. Що е то? - Автомат! - казал войникът след дълъг размисъл. - Не е, това е маргаритка - отчаяно казало момичето - Дай сега една съвсем лесна: зеленичко, квака и скача в блатото. Що е то? След дълго мислене войникът се предал. - Е не знам! - Това е жаба. - Абе и аз се чудя ли чудя, защо му е на автомата да скача в блатото.