Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако ще излизате с нови високи токчета за първи път, вземете със себе си и празна бутилка вино. По-добре да мислят, че Вие не умеете да пиете, отколкото че не умеете да ходите на токчета.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Лейди Гага влиза гола в аптеката и иска една кофа валериан: - След половин час ще ходя на прием и ми се иска да се появя с палто от живи котки...
Разни
03.10.2017
2,234 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива тъжен евреин при равина и му казва: - Рави! Толкова съм беден, толкова съм беден! ! Дори мляко нямам... Равинът: - Достатъчно, синко, не говори повече! Върви си в къщи, ще има мляко. След два дни същият евреин тича при равина и крещи: - Рави! Появиха ми се женски гърди и мляко даже имат, но аз не те помолих за това! Равинът: - Какво да се прави, синко! Такъв народ сме - по-скоро ще сътворим чудо, отколкото да дадем пари!
Пожарникар спасява възрастна жена от пожар: - А сега, госпожо, стиснете зъби! Започваме да се спускаме! - О, но в такъв случай ще трябва да се върнем. Оставих ги на масата.
В лудницата дошла мода лудите да се правят на листа.Влиза санитарката да им дава лекарствата и се зачудила как да ги свали, отишла при шефа и му разказала. Шефът слязъл долу и ги попитал: - Абе какви сте вие? - Листа. - Какви листа бе сега е есен! И всички изпопадали, само двама останали и единия казал на другия : - Дръж се, Пешо, ние сме иглолистни!
Лечение на затлъстяване. Депутати и катаджии с предимство.
Болна жена решила да изпита неща, които не е опитвала прди да умре и започнала да се глези - опитала всякакви храни, напитки. Сетила се, че не се е ебала отзад. Правили и това с мъжът. Станало чудо. Оздравяла. Всички радостни и весели само мъжът й тъжен. - Защо така бе човек? Защо не се радваш, че жена ти оздравя? А той отговаря: - Радвам се, но като се сетя за тате, никога няма да си го простя. Още можеше да си е жив човека..