Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лейди Гага влиза гола в аптеката и иска една кофа валериан: - След половин час ще ходя на прием и ми се иска да се появя с палто от живи котки...
Разни 2,234 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива тъжен евреин при равина и му казва: - Рави! Толкова съм беден, толкова съм беден! ! Дори мляко нямам... Равинът: - Достатъчно, синко, не говори повече! Върви си в къщи, ще има мляко. След два дни същият евреин тича при равина и крещи: - Рави! Появиха ми се женски гърди и мляко даже имат, но аз не те помолих за това! Равинът: - Какво да се прави, синко! Такъв народ сме - по-скоро ще сътворим чудо, отколкото да дадем пари! Пожарникар спасява възрастна жена от пожар: - А сега, госпожо, стиснете зъби! Започваме да се спускаме! - О, но в такъв случай ще трябва да се върнем. Оставих ги на масата. В лудницата дошла мода лудите да се правят на листа.Влиза санитарката да им дава лекарствата и се зачудила как да ги свали, отишла при шефа и му разказала. Шефът слязъл долу и ги попитал: - Абе какви сте вие? - Листа. - Какви листа бе сега е есен! И всички изпопадали, само двама останали и единия казал на другия : - Дръж се, Пешо, ние сме иглолистни! Лечение на затлъстяване. Депутати и катаджии с предимство. Болна жена решила да изпита неща, които не е опитвала прди да умре и започнала да се глези - опитала всякакви храни, напитки. Сетила се, че не се е ебала отзад. Правили и това с мъжът. Станало чудо. Оздравяла. Всички радостни и весели само мъжът й тъжен. - Защо така бе човек? Защо не се радваш, че жена ти оздравя? А той отговаря: - Радвам се, но като се сетя за тате, никога няма да си го простя. Още можеше да си е жив човека..