Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Oh, mother, please cut me out" Превод на народната песен "Скрой ми, мамо"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Брюнетка: — Когато порасна, ще отида на Марс. Червенокоса: — Когато порасна, ще отида на Венера. Блондинка: — Аз като порасна, ще отида на Слънцето. Брюнетката: — Но там ще изгориш. Блондинката: — Не ставай глупава, аз ще отида през нощта!
Блондинки
03.10.2017
3,260 прегледа
Следващ →
Още вицове
За своето съществуване човечеството е измислило само два способа за мотивиране - морков отпред или... морков отзад!
Прибира се Дракона изморен в къщи и от вратата се провиква: — Ей, жено, какво има за вечеря? — Тройка братя с гарнитура, а за десерт… златна ябълка – отговаря покорно Ламята.
Най-хубавият ден - днешния. Най-голямата спънка - страхът. Най-лесното нещо - да се заблудиш. Най-голямата грешка - да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение - работата. Най-лошото поражение - отчаянието. Най-добрите учители - децата. Най-голямото щастие - да си полезен на другите. Най-неприятния недостатък - лошото настроение. Най-красивия подарък - прошката. Най-добрата защита- усмивката. Най-доброто лекарство - оптимизма. Най-мощната сила на света - вярата. Най-стимулиращия дар - надеждата. Единствената реалност - любовта.
Между блондинки: - Знаеш ли, май вчера Васко ми направи предложение... - Как така "май"? - Ами каза ми: "Според мен вече е време да приключим с приятелството си".
Един мъж отишъл да си търси работа! Управителят на фирмата го поканил да седне и започнало интервюто: - Кажете ми нещо за себе си - помолил го управителят! Мъжът започнал да разказва, да се хвали, колко е работен и умен и сръчен и накрая казал, че има само един единствен недостатък т.е. имал само едно мъдо! Управителят му отговорил веднага: - Можем да те вземем на работа, но само на половин работен ден! - Защо! - възмутил се мъжът... - Ами, нашите работници до обяд си вкарват и вадят лявото мъдо в левият крачол, а следобяд си вкарват и вадят дясното мъдо в десният крачол! А ти няма да има, какво да работиш следобяд...