Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Брюнетка: — Когато порасна, ще отида на Марс. Червенокоса: — Когато порасна, ще отида на Венера. Блондинка: — Аз като порасна, ще отида на Слънцето. Брюнетката: — Но там ще изгориш. Блондинката: — Не ставай глупава, аз ще отида през нощта!
Блондинки 3,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

За своето съществуване човечеството е измислило само два способа за мотивиране - морков отпред или... морков отзад! Прибира се Дракона изморен в къщи и от вратата се провиква: — Ей, жено, какво има за вечеря? — Тройка братя с гарнитура, а за десерт… златна ябълка – отговаря покорно Ламята. Най-хубавият ден - днешния. Най-голямата спънка - страхът. Най-лесното нещо - да се заблудиш. Най-голямата грешка - да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение - работата. Най-лошото поражение - отчаянието. Най-добрите учители - децата. Най-голямото щастие - да си полезен на другите. Най-неприятния недостатък - лошото настроение. Най-красивия подарък - прошката. Най-добрата защита- усмивката. Най-доброто лекарство - оптимизма. Най-мощната сила на света - вярата. Най-стимулиращия дар - надеждата. Единствената реалност - любовта. Между блондинки: - Знаеш ли, май вчера Васко ми направи предложение... - Как така "май"? - Ами каза ми: "Според мен вече е време да приключим с приятелството си". Един мъж отишъл да си търси работа! Управителят на фирмата го поканил да седне и започнало интервюто: - Кажете ми нещо за себе си - помолил го управителят! Мъжът започнал да разказва, да се хвали, колко е работен и умен и сръчен и накрая казал, че има само един единствен недостатък т.е. имал само едно мъдо! Управителят му отговорил веднага: - Можем да те вземем на работа, но само на половин работен ден! - Защо! - възмутил се мъжът... - Ами, нашите работници до обяд си вкарват и вадят лявото мъдо в левият крачол, а следобяд си вкарват и вадят дясното мъдо в десният крачол! А ти няма да има, какво да работиш следобяд...