Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе". Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе". - Остави! - отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. - Не е толкова голяма беда. - казал вторият. - Любов. Случва се. - Да ама първото дете се роди черно. - Е, какво да се прави, по-силна черната кръв - ражда се черно дете. - Да, ама второто дете се роди бяло. - Еее... случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. - Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. - Ай стига бе...
Разни 5,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нане и Вуте си говорят: - Абе Нане, т’ва жената немоем да го разберем! - Е защо бе Вуте? - Еми ония ден таковам Пена отзаде, а она се обръща и ме цлива!... Мене некой ако ме такова - леле, че му откинем главата! - Извинете, дали може ли да ми поправите будилника? - Какво му е? - Сутрин звъни много гадно. Модерна алгебра имаме, когата в 04:00 сутринта мъж вади корен от неизвестна!!! Прибира се нервен катаджия у дома, и иска сина да му покаже бележника си. Синът се изплашил, отива при майка си: - Мамо, какво да правя? Тате иска да ми види бележника! А е нещо бесен! Майката му дава 20 лева и казва: - Сложи ги в бележника и му го дай! Сложил сина парите, дава бележника на баща си, той го отваря и казва: - Уф! Поне у дома всичко е наред! Жена казва: - Изгубих мъжа си на морето. - Ужасно! Сигурно е имало силно течение? - Не, бяхме на плажа и там го забърса една безсрамна блондинка!