Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели си трима приятели по пътя и не щеш ли ги блъснал автобус. Обаче те нищо лошо не са направили и отиват в рая. Там ги посреща Свети Петър и им казва: - Момчета правете каквото си правите само не стъпваите на сини облачета! и така доволни всички тръгва първия връща се с една ама много грозна мадама двамата го питат: - Ко стана е брат? - Абе мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва втория няма 5 10 години връща се ама с една още по-грозна от първата и другите го питат: - Ко стана е брат? - Мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва третия няма го 5 10 15 години и се връща с една ама страшна мадама и другите двама го питат: - Ко стана е брат? И мадамата отговаря: - Мани мани стъпах на синьо облаче!
Други 2,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кажи ми вчера вечерта какво гледа и ще ти кажа кой(какъв) си ти. Има по-важни неща от това да бъдеш хубав, здрав и популярен сред другите. Може и да не ти се вярва сега, но е много по-важно да си мил, любезен, почтителен и умен. Една мутра имал среща със стахотна жена, на вечеря вкъщи. Обаче нямал никакъв опит с жените и затова се уговорил със шефа си да му дава наставления по телефона. Дошла мадамата и той звъни на шефа: - Шефе, дойде, сега кво да правя? Шефа му казава: - Вечеряйте, говори й мили думи и после гледай да я заведеш към спалнята. След малко мутрата пак звъни: - Така, вече сме в спалнята, кво да правя? - Сега я съблечи, почни да я целуваш. След още 15 мин. - Шефе, гола е, досега я целувах и сега кво? - Сега го пъхай и после се обади да кажеш как беше. След 1.5 мин. - Шефе, пъхнах го. Сега ти звъня от домашния - кво да правя??? - Каква е разликата между жената и Windows-а? - Никаква! Заливат те с купища ненужна информация и иска по три пъти потвърждение на очевидни неща... По време на съветско-китайския конфликт в китайския щаб разработват план за нападение над Съветския съюз. Главнокомандващият казва на генералите: - Значи малки групи от по пет милиона ще пресекат границата. Авиацията ни няма да може да участва, защото вятърът духа от руска страна. - А няма ли да нанесем танков удар? - Танковия удар е невъзможен - танкистът се разболя.