Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите): - От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли? - Имате ли новата Motorola "Hello Moto"? - Този телефон с прожектор ли е? - Това фотоапарат ли е или има и GSM в него? - Този телефон има ли червен портал? - Телефон с обратно виждане имате ли? - Това цената на телефона ли е или са импулсите му? - На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно? - Ултрачервени лъчи има ли телефона? - На новия туроператор карти имате ли? - От картите Прима Виста за презареждане имате ли? - Колко мегавата е тази батерия? - Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип? - Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens) - Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!! - Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free) - Емпетри тройка с диктофонче да имате...
Разни 2,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един нашенец се напил в Лондон в един бар и заспал, негови приятели го качили на кола да го закарат до хотела( качили го на предната седалка). После си спомня: - Като се събудих три неща ме шокираха: 1) карам пиян; 2) карам в насрещното платно; 3 и без волан! Трима студенти от различни факултети спорят какъв ли е бил "авторът" на човешкото тяло. Първият настоява: - Бил е електроинженер! Вижте как само са свързани невроните, синапсите! Вторият не му се дава: - Не! Бил е механик! Вижте мускулите и ставите - като съвършена машина! Третият обаче спечелил спора. Той казал: - Глупости! Бил е архитект. Кой друг гений ще сложи канализацията на едно място с площадката за забавления и отдих?! Най-зле в училище се представят децата, които имат собствен телевизор и нямат компютър, а най-добре тези с компютър и без телевизор. линк към новината Мариика пита Иван4о -Иван4о зашо са ти толкова големи миглите? -Ами защото сам плакал много като малак!-гордо отговаря тои. ...След кратко мълчание,Мариика: -Ами да беше пишкал повече!!!! Мъж отива у дома в тоалетната с мобилния телефон в джоба си, вади телефона и звъни на домашния номер - вдига жена му.. Жената: - Ало! Мъжът (шепнешком): - Коте, обичам те.... Затваря, бързо излиза от тоалетната и пита: - Скъпа, кой звънеше? - Ами тука една приятелка...