Един човек го ухапало куче. Почувствал се зле след някой ден и отишъл на доктор:
- Трябва да ви огорча: имате бяс.
Пациентът взел един лист хартия и започнал бързо нещо да пише.
- Ама защо пишете завещание? Ще може да ви излекуваме.
- Това не е завещание. Правя си списък на тези, които трябва да ухапя, преди да ме излекувате.
Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите):
- От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли?
- Имате ли новата Motorola "Hello Moto"?
- Този телефон с прожектор ли е?
- Това фотоапарат ли е или има и GSM в него?
- Този телефон има ли червен портал?
- Телефон с обратно виждане имате ли?
- Това цената на телефона ли е или са импулсите му?
- На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно?
- Ултрачервени лъчи има ли телефона?
- На новия туроператор карти имате ли?
- От картите Прима Виста за презареждане имате ли?
- Колко мегавата е тази батерия?
- Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип?
- Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens)
- Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!!
- Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free)
- Емпетри тройка с диктофонче да имате...