Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Инструктор по билярд обяснява на начинаещ: - Топката се удря леко, като жена...
Разни 2,039 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо Гоце се крие, че ходи на лов? 1- Защото с неговата заплата не може да си го позволи официално... 2- Официално Гоце е отишъл в планината сутринта в 05:30 на първи март...за гъби. Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! Иванчо се прибира пиян в четири сутринта. Марийка - възмутено: - Не те ли е срам! Не съм спала цяла нощ. - Добре де, и аз не съм спал... Младеж се опитва да сваля недостъпна девойка: - Госпожице, Вие имате такива дълбоки очи, в тях човек може да се удави... - Тъпак! - А, на носа ви да се обеси.. Пациент при психиатъра: - Докторе, все един и същ сън имам - след мен тича Наполеон и непрекъснато моли за автограф. Не разбирам, мания за величие или мания за преследване имам?