Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо: - Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш А Стойчо му отговаря: - Не най е яко да си тъп!!! Петко: - Е защо?!?!? Стойчо: - Защото хем си вървиш хем си ходиш!!!
Тъпизми 3,265 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонно обаждане в КАТ: - Ало, тука блъснах две кокошки. К’во да ги правя? - Хвърли ги край пътя, та да не пречат на движението! - А мотора им к’во да го правя? Влакът Москва-Петербург. В едно купе са Наташа Ростова, Пиер Безухов и поручик Ржевски. Наташа казва: - Ах, колко бързо започнаха да пътуват влаковете. Сякаш единият ти крак е още в Москва, а другият вече в Петербург. Пиер, мечтателно: - Ех, Наташа, как бих искал да се окажа по средата, да кажем - на гара Болог. Поручикът се намесва, подхвърляйки презрително: - Бил съм аз в тоя Болог. Това е, знаете ли, такава дупка. Срещат се двама, единия казва: - Представяш ли си, значи, наскоро станах импотентен , и се оказва, че съществуват и театри и кина, и цирк, и паркове... Едно таралежче вървяло през пустинята и всеки път, когато докоснело някой кактус, се провиквало: - Мамо, мамо! - Скъпа, какво си донесе от Италия? - Нови комплекти бельо, че старите бяха омръзнали вече на всички...