Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо: - Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш А Стойчо му отговаря: - Не най е яко да си тъп!!! Петко: - Е защо?!?!? Стойчо: - Защото хем си вървиш хем си ходиш!!!
Тъпизми 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровски Циганин,закачен директно на конзолата, краде ток.Жена му е включила и готварската печка и акумулиращата едновременно.Мирко прави забележка на жена си: - Недей тъй ма, душа.Токът й скъп.По-полека.Те от енергуту хич ги няма, ма той госпуд всичку вижда. ГЕРБ обзаведе депутатите си с IPad. Сега те имат най-скъпите калкулатори. Селски лекар отива до града, и оставя брат си да го замества. - Значи, ето ти рициново масло, само с него гледай да се оправяш... - инструктира лекаря брат си. Прибира се доктора вечерта, и пита: - Брат, какво стана бе, имаше ли пациенти? - Да, трима. Първия имаше запек. - И ти какво? - Как какво? Дадох му рициново масло, нали така каза? - Правилно! Какво стана с него? - Ами вървя бавно и тъжно, изведнъж се усмихна и тръгна да бяга. - Браво! А втория? - Разстройство. - И ти? - Ами пак рициново масло. - Олеле! И какво стана с него? - Ами бяга,бяга, и изведнъж направи кисела физиономия и спря. - Карай да върви. Ами третия? - Имаше кашлица. - А ти? - Какво аз? Пак му дадох рициново масло. - И какво стана с него? - Ами ето го там - в ъгъла. Седи и не смее да се изкашля... Пример за смесени чувства: Тъщата се хвърля в пропастта с чисто новата ти кола. На пресконференция с министър-председателя на една държава журналистите задавали следните въпроси: - Господин министър-председател, цените се вдигат, а заплатите - не, как се справя народът? - Еми, живее си, справя се - отговаря министърът - А какво ще кажете за кризата в здравеопазването - няма лекарства или са много скъпи? - Еми живее народът, справя се! - Някакво обяснение за ниските пенсии, режима на ток и вода? - Живее народът, живее! Накрая става един журналист и пита: - Господин премиер, а с цианкалий опитвали ли сте?...