Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама наркомани: - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона... - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: - Ау, с друга мадама се запознах и на нея й взех телефона... И така няколко дена, докато другият не издържал и казал: - За какво са ти толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!
Разни 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един мъж в кабинета на психолога и казва: - Докторе, знаете ли, че страшно много обичам жена си... Докторът: - Не, не! Вие не сте за при мен - за психиатър сте! Зайко спасил лъва от смърт и в знак на благодарност, той го направил свой заместник. Свикал горско събрание и казал: - От днес каквото каже Зайо, все едно съм го казал аз - Ясно ли е?.. На другият ден Зайо Байо видял лисицата в гората и и казал: - Хайде Кумичке един бърз секс в храстите. Какво да направи Лиса, нали лъва им казал, че думата на Зайо не се престъпва и отишла в храстите, където била бързо оправена. На другият ден същото нещо споходило и мечката, която се ядосала, но знаела какво е казал лъва и се примирила със съдбата си да бъде оправена от един заек. На третият ден Зайо срещнал вълка, който си вървял по горската пътека и му казал: - Хайде Вълчо един бърз секс в храстите. - Добре - отвърнал той и се шмугнал след заека. След малко от храстите се чули стонове, писъци и отчаяния глас на Зайо Байо: - Мама ти и вълк. Колко пъти трябва да ти се казва, че щом лъва свиква събрание, трябва задължително и ти да присъстваш. Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата! Нахален посетител в чата: "Дай да те целуна по 139-ти порт" В нашия квартал има толкова много климатици, че понякога изглежда, че дъждът на улицата е постоянно...