Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три блондинки решили да се явят на изпит за дедективи. Един от детективите им казал: — Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала: — Емиии, има само едно око. — Не, просто той е в профил. Показал я на втората и тя казала: — Има едно ухо… — Колко пъти да ви казвам, че той е в профил. Тогава третата блондинка казала: — Носи лещи. Дедективът погледнал снимката и казал: — Верно бе, как позна? — Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила.
Блондинки 3,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

Много пари - това е лекарството за повечето нервни заболявания! Тя: Обичам те! Той:Благодаря! Тя: Хм..честно да ти кажа, очаквах друг отговор.. Той: Много благодаря?! Катаджия спира кола за превишена скорост и казва: - Максималната скорост е 50км/ч, а вие карахте с 80км/ч. За къде така бързахте? - Да ви донеса ей тези двадесет лева... Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по-добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е петдесет на петдесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по-лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон! - Kaкво има в носа на полицая? - Отпечатъци от пръсти.