Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката по физика казала на всички ученици да донесат в клас по едно електронно устройство с цел онагледяване на урока. Иванчо донесъл временния пейсмейкър на дядо си. - Какво каза дядо ти, когато му взе апарата? - попитала учителката. - Каза: Хръъ.... - отвърнал Иванчо.
Лекари 3,578 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои една хлебарка по гръб на пода в кухнята и след време идва друга хлебарка и я пита: - Какво става, да не са те пръскали с Raid? А другата отговаря: - Не, break-dance! По повод думите на Бойко Борисов в Хърватска: "..и сме много по-напред от вас", учителката на Бойко по география обясни, че Бойко Борисов знае само Тирана, като столица в района. Баба и дядо, решили да отидат да живеят в града. Взели си апартамент и се настанили. Дядото, през деня ходел за риба, а бабата готвела в кьщи. Докато бабата стояла в кьщи чула, че сьседите над тях правили здрав секс. Приискало и се на бабата, и тя така с нейния дядо, да чупят матрака всеки ден, и решила да пита комшийката, как така успявала всеки ден, да накара мьжа си да правят секс, а тя й отговорила така: -Вземаш бельото, с което си била цял ден и го слагаш под възглавницата, когото мъжът ти се прибере ,ще ти се нахвърли и цяла нощ ще правите секс. Така и сторила бабата и зачакала. Когато мъжът й се прибрал, извикал силно от вратата: -Жено, дай пушката ма! -Що бе? -Абе, дай я бързо,че в къщата има пор. Малкото биче и баща му породистият и едър бик стоели от един хълм и заполи стадото-по едно време малкия интуасиазирано се развикал: -Тате тате, виж там онази палава малка юничка и онази черната кравичка, хайде да слезем бързо и хубаво да ги наебем! -Спокойно моето моче, ще слезем бавно и всичките ще ги оправим! Умира мъж. Душата му чака своята участ. Свети Петър казва: - Събрали сме се тук да решим къде да го пратим - в ада или в рая. Кой иска да се произнесе за него? Първата душа: - Той беше хубав човек: добър, отзивчив, прекрасен съпруг. За рая е! Втора душа: - В работата си винаги е бил честен и съвестен. За рая е! Трета душа: - За ада е гадината! Душата на умрелия: - Иване, ти пък защо?! Та нали с теб бяхме приятели!! Душата на Иван: - Е бяхме. Обаче веднъж влизам в обществена тоалетна. Седя си в кабинката. По едно време влизат някакви двама бизнесмени. Мотат се около писоарите, разговарят. Изведнъж в тоалетната нахлува килър и... "събаря" ония двамата. Аз... в уплахата си... нито дишам, нито шавам - моля Бог да не ме чуе килъра!! Душата на умиращия: - Е добре, но аз какво общо имам?! Душата на Иван: - А кой точно тогава ми звънна на мобилния?!?!