Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо махнаха такса "мощност" в София? - Защото се оказва, че в действителснот е било такса "Валентин Димитров".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Келнер, пържолата е много твърда, - оплаква се клиент. - Тогава ще ви я сменя за шницел. - Но аз я започнах... - Нищо, шницелът също е започнат!
Разни
04.10.2017
2,832 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Защо блондинките си носят обяда на работа в прозрачна кутия? Отговор: За да могат в рейса да погледнат и да разберат, дали отиват или се връщат.
Някакъв мъж разказва на приятелите си за вчерашния семеен скандал. - И все пак чия беше последната дума? - Моя, разбира се! - гордо отсякъл мъжът. - И какво каза на жена си? - Добре, де, купувай!
На бизнес преговори: - Ще процедираме по следния ред: първо, вие ще посочите вашата цена, след това ние ще уточним нашата, после всички ще се посмеем дружно и ще пристъпим към сериозния разговор…
Един мъж отива на лекар и казва: -Докторе, довечера имам среща с една мадама и ме е страх да не се изложа, дай ми нещо за по-сигурно. -Ясно, вземи това хапче и утре ела да ми кажеш как си се представил и дали си доволен - казал доктора и му дал една Виагра. На другата сутрин човекът пак отива при лекаря , както са се разбрали, щастлив , доволен и леко изморен. Лекарят го пита със самодоволна усмивка: -Е , как беше снощи, доволен ли си? -Страхотно беше, направо невероятно, цели седем пъти! -Цели седем? - учудил се доктора от успеха - А как беше мадамата, тя доволна ли е ? -Ааа, мадамата..... ами тя не дойде!
Звъни телефона: - Поръчвали ли сте събуждане в седем? - Да - сънен отговор. - Ами бързичко, бързичко ставайте, че вече е осем...