Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж и Жена вървят по улицата и минавайки покрай един продавач на сладолед мъжът казва: - Я ми намаай един. Продъвачът му направил един сладолед подал му го и казал: - Да намаам един и на жена ти? - Не, тя ще лиже от моя ...
Семейни 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между пенсионерки: - Миче, била ли си в Париж през 1996? - Да, ама не през 1996, а през 1969 и не в Париж, а в Лондон... Кондолиза Райс обучава Хилари Клинтън за новата й работа, постепенно започват да си говорят по женски. Хилъри: — Знаеш ли, Конди, аз никога не знам къде е бил днес „малкия Бил“, понякога ти завиждам, че не се занимаваш със секс. Кондолиза Райс: — Нали не мислиш, че не ми се налага да се боря с някой, който да ми се натиска? Хилари: — Така ли? И как се справяш в такива случаи? — Много просто. Като почне някой много да ми се натиска и няма как да се измъкна, пускам газове, колкото се може по-шумно се изпърдявам. Хилари решила да последва мъдрия съвет. Бил вече бил в спалнята, било тъмно, когато Хилари се мушнала под одеалото. Той веднага почнал да й се натиска. Целия ден Хилари събирала газове и сега се изпърдяла яко. Бил се обърнал на другата страна, шепнейки: — Ти ли си, Конди? Провежда се среща между Клинтън и Папата. Срещата трае два часа. На излизане журналистите обкръжават Клинтън и задават въпроси: - Господин Президент, как мина срещата? - О, срещата премина при пълно разбирателство. Папата е невероятен, ние с него сме на едно и също мнение в 80% от нещата, които обсъждахме! Излиза Папата. Журналистите пак питат: - Ваше светейшество, как мина срещата? - Ужасно! Пълно неразбирателство! - Ама как така? Клинтан каза, че в 80% от нещата сте били на едно мнение! - Е да, ама ние обсъждахме десетте божи заповеди! Любовта бяга от тези, които я преследват, а на тези, които бягат обратно, се закача на шията. Шекспир О, наистина? Ще се биеш с мен по интернет? Кое е най-страшното, което можеш да направиш, да пишеш с главни букви докато се разрева?