Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.
Други 3,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама туристи се возят в самолет. Попадат във въздушна яма и самолетът започва да се тресе. Единият: - Ей, как се клати! Ще падне! Другият: - Ами, нека пада, да не е твой. Вчера в Планет питам едно момиче колко е часа. Един час ми е 150 лв, вика ми тя. Срещат се двама старци, които не са се виждали отдавна. От приказка на приказка единият казва: - А помниш ли едно време как се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Я да опитаме пак. Застават до пътя и почват. По едно време единия се обажда: - Ех, старост-нерадост... Не мога вече като едно време. Улучих си обувките. А другия казва: - Значи печелиш. - Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я! - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля. Малкият Иванчо пита майка си: - Мамо, откъде идват малките бебета? - Щъркелът ги носи. - А кой чука щъркела?