Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От ГЕРБ обещаха по-високи доходи...ама другия мандат.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Надпис на горното легло в спалното в казармата: "И ти не спиш, и тя не спи, и тръпнейки в наслада, тя с друг те позори, а ти си тук и бичиш си наряда"
Семейни
03.10.2017
3,035 прегледа
Следващ →
Още вицове
Възрастна жена за първи път в живота си опитва уиски. - Странно - отбелязва тя. - Поразително напомня на лекарството, което мъжът ми, вече тридесет години, пие против болки в стомаха.
Из ученическо контролно по биология: "Добрите бъгтерии се хранят с трупове, а лошите причиняват болести по хората."
Блондинка влиза в пицария и си поръчва пица. Сервитьора пита на колко парчета да раздели пицата, на 6 или 12? Тя отговаря: - На 6, че 12 не мога да изям!
Лейтенант към майор: - Господин майор, да се спи с жена какво е - работа или удоволствие? - Ела утре и ще ти кажа. Майорът към герерала: - Господин генерал, да се спи с жена какво е - работа или удоволствие? - Ела утре и ще ти кажа. Генералът към съпругата си: - Да се спи с жена какво е - работа или удоволствие? - Ако беше работа отдавна щеше да си довел един баталион войници, за да я свърши.
Спален вагон. Момиче и момче на горните легла, а на долното баба. Момчето говори на момичето: - Ела при мен, че не издържам! - Ако дойда трябва да мина през бабата, а тя ще се събуди и ще развали работата. - Не се притеснявай, така съм го надървил, че ще го просна между двете легла и ще минеш по него, като по мост. А бабата отдолу се обадила: - Ами на връщане?