Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любовта е тържество на въображението над интелекта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Държавен чиновник към посетител: — Аз все ви казвам „Елате утре!“, а вие все ми идвате днес!
Професионални
03.10.2017
3,216 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали един шоп :<BR>- Какво можеш да правиш? <BR>Шопът отговорил :<BR>- Е па мо’ем да копам.<BR>Попитали го :<BR>- А друго можеш ли да правиш?<BR>И той отговорил:<BR>- Е па мо’ем и да не копам.
- Докторе, зелени човечета ми изтриха цялата памет! - Ако са ви изтрили цялата памет, то как помните, че са били зелени човечета? Младежо, мисля, че в армията зелените човечета ще ви върнат обратно цялата памет. Следващия!
- Ало, вие ли продавате пиано? - Да, но има едно условие. - Какво? - Пианото трябва да се изнесе така, че жената и дъщерята да не забележат.
Мъж изпраща жена си на гарата. Седи той на перона, а жената на прозореца на влака. Мъжът през цялото време я наставлява: - И да внимаваш там, Салфетке! Добре да прекараш и умната, Салфетке.... Влакът тръгва и един от изпращачите го пита: - Извинявай, ама стоях до тебе и чух как наричаш жена си. Тя верно ли се казва Салфетка? - Не бе. Елена й е името, ама как да й викам "Пачавра" пред толкова много хора.....
Катастрофа - колата се е забила в едно дърво, черима пияни около нея. Пристига полицията: - Кой караше? - Ъ-ъ...ние всички бяхме на задната седалка...