Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.
Разни 1,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Отива Зайо в сладкарницата: - Имате ли торта с моркови? - Не, отговорил му продавача. След 30 минути пак: - Имате ли торта с моркови? - Не, пак отговорил продавачът. След 30 минути пак същото... Но още от врата продавачът разярено скръцнал: - Ако не престанеш да повтаряш "Имате ли торта с моркови", ще те закова в стената! - След 30 минути Зайо идва пак: - Имате ли пирони? - Не. - Тогава една торта с моркови...Ипратил: Велизар Пешев Бисери по телефона:- На екрана ми излезе нещо и не иска да се махне! Един четириъгълник с един триъгълник, с две черти дето се събират по средата... - Прилича ли ви на писмо? - Баш ще е писмо, шъ знайш! Жените живеят по-дълго от мъжете, защото нямат жени... Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!!