Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кило и триста. Два и шестедесет! - Хм, знаете ли, работя като учителка по математика... - Точно два и четиридесет... - В горните класове! - Килограм и петдесет и четири грама. Дължите два лева и девет стотинки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.
Разни
03.10.2017
1,845 прегледа
Следващ →
Още вицове
В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук...
Отива Зайо в сладкарницата: - Имате ли торта с моркови? - Не, отговорил му продавача. След 30 минути пак: - Имате ли торта с моркови? - Не, пак отговорил продавачът. След 30 минути пак същото... Но още от врата продавачът разярено скръцнал: - Ако не престанеш да повтаряш "Имате ли торта с моркови", ще те закова в стената! - След 30 минути Зайо идва пак: - Имате ли пирони? - Не. - Тогава една торта с моркови...Ипратил: Велизар Пешев
Бисери по телефона:- На екрана ми излезе нещо и не иска да се махне! Един четириъгълник с един триъгълник, с две черти дето се събират по средата... - Прилича ли ви на писмо? - Баш ще е писмо, шъ знайш!
Жените живеят по-дълго от мъжете, защото нямат жени...
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!!