Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама непознати пътуват в едно купе във влака. Единият – мълчалив, стои си, гледа през прозореца и няма желание да си говори. Другият – приказлив, много му се иска да си говорят, обаче няма как да разчупи леда. По едно време се прокашля и казва: — А-хъм… Казвам се Иванов. А вие? — А аз не. – казва мълчаливецът и продължава да си гледа през прозореца.
Разни 1,657 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ох, не знам какво да правя... мъжът ми не престава да пие - жалва се една жена на съседката си. - А, той и моя пие, обаче само на празници... и след баня. В този момент входната врата се отваря и мъжът й се прибира от работа. Влиза в кухнята и пита: - Жена, днес да не е някакъв празник? - Не! - Ами аз тогава отивам да се изкъпя... Американеца , англичанина и Бай Ганьо били на почивка в централна Африка и били предупредени, че в региона се навъртали от време на време канибали, но имало специален отряд , който много бързо можел да се намеси при опасна ситуация... Не щеш ли, канибалите хванали тримата туристи... Казали им, че ще им отрежат главите на гилотина, а ако при някаква невероятна случайност гилотината заяде, ще изпълнят едно желание на късметлията. Англичанина и американеца започнали да е оплакват на Бай Ганьо, че имали жени, деца и го избутали напред да убият първо него, а през това време да могат да дойдат специалните части! Сложили българина на гилотината , пуснали я, тя изскърцала 2 пъти и спряла баш пред главата му... Отвързали българина и го питали за желанието му... Той погледнал гилотината, погледнал другите двама туристи и казал: - Абе я дайте една отверка и малко масълце да я видя аз тая гилотина що не работи... Момиче кани младеж на гости у тях, - Мисля, че още не се познаваме достатъчно.. "Какъв джентълмен" - помисли си момичето. " Уф, защо не си смених чорапите?" - помисли си младежа. Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва: — Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки? Чува го жената седяща до него и казва: — Пич, преди да кажеш вица трябва да ти кажа пет неща. Барманката е блондинка, сервитьорката също е блондинка, момичето, което седи отляво е 1.90, руса и има черен колан по карате, момичето, което седи от дясната ти страна е блондинка и вчера беше освободена от затвора за убийство… и аз съм блондинка… Е, и така искаш ли да кажеш още вица? Слепият отговорил: — Оооооооо не!!! Ако трябва и да ви го обяснявам по пет пъти… Ако искате да се срещатe по-често с някое момиче, което ви харесва, инсталирайте й Windows...А ако искате при нея да се преместите, инсталирайте Linux.