Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Представи си, живея за да се грижа за мъжа си. Не му позволявам да пие, пуши, грижа се за здравето му. За да не се нерви не му давам да гледа футбол и новини. Не му позволявам да се забавя никъде, за да не си наруши режима на хранене. За да му е наред здравето не му давам да яде пържено, солено, мариновано, люто. И всичко това само заради него. И този скот вместо да ми благодари, иска да се разведе с мен.
Семейни 2,847 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между английски джентълмени: - Прощавайте за въпроса, сър, но защо плувате в Темза със смокинг? - Извинен сте, сър. Но ще ви обърна внимание на факта, че вие плувате, а аз се давя. Един ден борците решили да се "подмажат" на шефа си. Отишли при него и го попитали: - Шефе, кажи ни какво ти трябва и ние веднага ще ти го намерим. - Hищо не ми трябва- казал шефът.- Всичко си имам. - Е, все нещо нямаш- настоявали борците. - Какво искаш най- много? Замислил се шефът и казал: - Абе, знаете ли, момчета, иска ми се да си имам обувки от крокодил, а си нямам. Зарадвали се мутрите, че им се отдава възможност да блеснат пред шефа си и заминали да му търсят обувки. След два- три дена шефът си потърсил хората, но не могъл да открие никого. Hакрая някой му казал, че всички борци са заминали за Египет и по- точно на река Hил. Отишъл и той на Hил и какво да види: Мутрите пускат един крокодил във водата. След малко хващат друг, оглеждат го и също го пускат във водата с думите: - И тоя няма обувки... Не съм алкохолик! Аз съм дегустатор-трудохолик! Две кексчета стоят във фурната. Едното казало: - Леле, колко е топло тук! Другото се стреснало: - Я, говорещо кексче! :D Родило се детенцето на Азис и Китаеца. Момченце. Гости. Светски хроникьори. Радват му се, щипкат го. Евгени Минчев отбелязва: - Какво добро детенце, не плаче, от един час се смее. Китаецът се обажда: - Абе то, ако му махна биберона от дупето, веднага ще ревне.