Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Практически погледнато окото на щрауса е по-голямо от мозъка му. Теоретически погледнато, в нашия парламент има над 200 щрауса...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки се разхождат по крайбрежието и едната пита другата: — Къде живееш? — В „Чайка“. А тя учудено се оглежда и пита: — Ъъъ, коя по точно?
Блондинки
03.10.2017
2,993 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Вчера ми беше супер ден. Свалих едно момиче. - Красиво? - Не. - Симпатично? - Не. - Обикновено? - Нее. - Грозничко? - Топло..
Митничар, данъчен и пожарникар отиват на кръчма. Почват да се веселят, хапват, пийват, лаф моабет. Посреднощ решили да си ходят и викат сервитьора със сметката. Носи оня една сметка 500 лева. Става пожарникаря и се изцепва: -Ква е тая сметка бе? Я веднага да ви видя разрешителното от пожарната! Сервитьора се спекъл, мръднал нанякъде и след малко идва с нова сметка 350 лева. В тоя момент скочил данъчния. -Кви 350 лева бе, я да дойде управителя със счетоводните книги да видим кви данъци сте плащали. Сервитьора пак изчезнал и след малко идва с нова сметка 150 лева. Тука се намесва митничаря. -Добре бе 150 - 150 давай ги, че ми писна да седим вече.
- Ако знаеш как не ми се ходи на гости на съседите! - Да не мислиш, че на мен ми се иска? Представяш ли си как ще се зарадват ако не отидем? - Прав си! Да вървим!
В голям универсален магазин провеждат събеседване с кандидат продавач. Управителят: - Млади човече, какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си измие прозорците? Кандидатът: - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, това е добър съвет. А какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си изпере бельото? - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, виждам, че сте специалист в своята работа... Последен въпрос. Какво бихте посъветвали купувачка, която е в месечен цикъл? - Тайд, разбира се! Управителят: - Ето тук не сте прав, млади човече.... Кандидатът: - Защо да не съм прав? Като не може да прави секс, то поне да изпере и измие нещо!
Адвокат съветва клиент: - Най-доброто, което можеш да направиш е да се върнеш при жена си. - Интересно. А кое ли е най-лошото според вас?