Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Опашка във ветеринарната клиника. От вратата: - Кой е таткото на шнауцера? - Аз! Влиза. Пауза. Шепот в края на опашката: - А ти ми казваш, че аз съм извратен...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Обичам жените с малки ръце.Каквото и да хвана с тях им изглежда голямо.
Черен хумор
03.10.2017
1,564 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява: Ако считате, че 500$ на ден е прилична заработка, пратете си CV-то на нашия адрес. Нещо ни е скучно...
Двама циганина се срещат на улицата и единия вика на другия: - Асане, Христос възкресе! и другия отговаря: - Вярно уа браааат!
- Струва ми се, че не съм се наспал. - Всяка сутрин го казваш това. - Да, но не всяка сутрин слагам майонеза в кафето.
Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала: - Защо плачете? - Защото не знам какво да кажа на съпруга си! - За какво? - Нали родих две деца?... - Да и ...? - И какво да му кажа за другото?! - Нали са ваши? - Да , но какво ше кажа за другото дете? - А? - Едното е от него , а другото? - Хм....права сте!
Спящата Красавица, Малечко Палечко и гърбушкото стояли заедно пред вратите на Господ, всеки имал право на един въпрос. Първа била красавицата, влязла, след 10 минути излязла с усмивка на лице и подскачала от радост. Малечко и гърбушкото я попитали : - Какво стана? - Ами, аз съм най-красива на света. После бил Малечко Палечко, влязъл, след 10 минути излязъл с усмивка на лице и подскачал от радост. Попитали го: - Какво стана? - Ами аз съм най малкия на света. - казал доволно той. Влезнал последен гурбушкото, излязъл след 10 минути с учудена физиономия и чешейки се по глава. Попитали го: - Какво стана? - Абе кой е тоя Димитър Телкийски? - отговорил гърбушкото.