Между приятелки:
- Какво ти подари твоя за осми март?
- Гривна и обеци. А на теб?
- Ключ от апартамента.
- Уха! Кога ще правите освещаване?
- Не знам. Има само ключ. Самият апартамент още не го е купил.
Жена отива на лекар:
- Докторе, много съм нервна. Всичко ме дразни. Отидох на море - горещо ми е. Отидох на планина-студено ми е. Абе, всичко ме изнервя.
- Ей,сега ще оправим работата. Съблечи си дрехите!
Почнал докторът да я чука. Не издъжала много жената и казала:
- Е, докторе какво е това вътре-вънка. Или вътре или вънка, много се нервя така.