Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът на заразното отделение вижда дежурната лекарка и две сестри да налагат здраво един пациент и учудено пита; — Докторе, какво става? Защо биете пациента? Докторката отговаря; — Как защо, шефе! От 7 години го лекуваме от жълтеница,а той едва днес се сети да ни каже, че е китаец!
Черен хумор 3,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент влиза при доктора: - Кога за последен път бяхте при мен? Пациента: - Преди четири години. Тогава ми казахте, че ми остава половин година живот и ми предписахте лечение. Доктора: - По всички признаци съм ви предписал неправилно лечение. В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис... Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. — Ей, брато – развълнувал се свалячът. – Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и… — … и бой, бой, бой! – допълнил го садистът. Важно съобщение! На кастингът за "Мюзик Айдъл",ще се допускат само съученици на Иванчо и Марийка! Канят един на купон на луната. Отива той, връща се и приятелите почват да го разпитват: - Е, разправяй. Как беше? - Е как да е било, горе - долу. Купон като купон. - Защо горе - долу, пиенето ли свърши? - Не, бе, пиене имаше да се удавим. - А какво? Музиката ли беше кофти? - И музиката си беше супер, само яки групи. - Тогава сигурно жени е нямало? - Имаше бе, само манекенки и фотомодели. - Е добре де, какво тогава не ти хареса? - Ами как да ви кажа, няма атмосфера...