Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Известен със своята разсеяност професор отива на бръснар и сяда на стола: - Искам да ме подстрижете. - Добре, професоре, но първо ще ви помоля да си свалите шапката. - О, извинете! Не забелязах, че тук има дами!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Срещат се двама приятели: - Искам да си взема куче, жената не дава. - Мислиш ли, че кучето ще даде?
Семейни
03.10.2017
3,094 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена пратила мъжа си да купува риба. Оня отишъл и купил два паламуда. Обаче навръщане се отбил в една кръчма и се напил като казак! Тръгнал да се прибира,но по пътя му се допикало. Ама бил толкоз пиян, че не можел да си бръкне в гащите, и изкарал единия паламуд. Хванал го в едната си ръка и като го загледал, казал: "Че си мой-мой си!! Че си мек-мек си!! Че миришеш-миришеш!! Ама защо е тоя тъжен поглед не мога да разбера???!!"
Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк.
- Скъпи, мисля, че ни е време за дете. - За какво ни е? - Някой трябва да изхвърля боклука.
Нека да минем на "ти", че така ми е неудобно да Ви ударя един по физиономията.
Габровец купува колбаси. Подават му и кутийка горчица. - Но аз не искам горчица - възразил той. - Тя е безплатно към салама. - Дайте ми тогава само горчицата.