Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н. Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството. Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините. Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..."
Любими Герои 2,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво казва Стиви Уондър в разгара на концертите си? "Не ви виждам ръцетее!!!" Лошият бирник ще ти вземе единия вол, добрият - и двата. Луд баничар седи на празния площад и вика. - Топли банички елате. Дошъл един човек и го попитал. - Може ли една баничка. - Чакайте господине не се блъскайте - казал баничарят. Клиентът се учудил, че няма никой на площада и решил да се изхитри. Ударил един силен шамар на баничарят. - Кой ме удари - казал баничарят разгневено. - В тая навалица откъде да знам. Старият десантчик скочи от самолета и с привично движение издърпа халката на парашута. Парашутът, обаче, не се отвори. Десантчикът издърпа халката на резервния парашут, но той също не се отвори. Тогава десантчикът издърпа брачната халка от безименния си пръст и с усмивка полетя надолу, мислейки си как, роден като свободен човек, ще умре също като свободен човек... Учителката: - Кажи сега Иванчо, разбра ли какво означава "гледна точка" - Да! Ключалката на женската тоалетна.