Знаете ли, че услугата на Мтел за получаване на резултатите от мачовете на световното (начало, голове, полувреме - средно към 10 смс-а на ден)НЕ може да бъде деактивирана!! Не вярвате? Изпратете 2006 на 122 и после се обадете на *88 и ги помолете да деактивират услугата. Цитирам: "Еми това не може да се деактивира. Просто един месец ше ги получавате тия смс-и."
Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н.
Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството.
Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините.
Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..."