Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н. Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството. Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините. Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..."
Любими Герои 2,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иван бил в казармата и починала майка му. Старшината мислил как да му го съобщи и строил ротата. - Стройте се! Сега всички дето имат майки 1 крачка напред чшш Иване ти къде бе? При психиатъра: - Докторе, интересно защо "невидимите" говорят само с шантавите? - Не знам, не съм си задавал този въпрос, сега ще питам... Блондинка си купила нова кола и излязла да шофира,но докато си червисвала устните се блъснала в паркиран автомобил.От същия автомобил излязъл някакъв огромен мъж,който нарисувал на земята една окръжност,изкарал блондинката насила и я наместил вътре в нея: -Да не си мръднала!Няма да излизаш от тази окръжност!-след което взел една бухалка и натрошил всичките стъкла на колата на блондинката.Обърнал се,а тя се му се хилела насреща.Ядосал се той повече,взел ключоветв и й надраскал цялата кола.Обърнал се,а тя му се кикотела като маймуна.Ядосал се мъжът още повече,намерил някакъв бидон с бензин,налял го по колата и й дръпнал една запалка.Обърнал се,а блондинката легнала на земята и му се кикоти: -Какво ти е толкова смешно? -Ха,ха,ха всеки път като не ме гледаше излизах от окръжността! Разговор по телефона( с един познат;-): - Защо си толкова уморен? - Броя пари... - Какво, толкова много пари, че си се уморил? - Много... - Тогава си вземи машинка за броене. - Аз с машинка ги броя... Исус Христос закъснял за тайната вечеря. Влиза той с един час закъснение и какво да види... Ядене, пиене, жени... Всички се веселят, страшен купон се вихри. Пита той какво става, но никой не му обръща внимание... Всички пият, ядат, задяват девойките... Седнал по едно време до Петър и го побутнал: - Абе Петре, какво става тука ? Петър: - Абе Юда продал нещо, взел некви пари та черпи!!!