Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали радио Ереван: - В какви чинии се сипва таратора? - В празни! - отговорило радиото.
Разни 2,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по география: - Някой знае ли къде се намира река Осъм? Всички се споглеждат,само русото Наде вдига ръчичка: - До река Седем! реална обява за работа от jobs.bg jobs.bg - Търсите Работа? - ОВЧАР - линк ======== - Добър ден! Аз съм за работата, като овчар... - CV носите ли? - Не. - Не ставате значи... ======== обява:Изготвям професионално cv-та на професионални овчари... ======== Учи сине, че ако не можеш да си пуснеш документи по интернет и овчар не можеш да станеш... ======== Оказа се, че това е най-четената обява в jobs.bg. А най-много подадени документи има изпратени от проксито на bas.bg.. ======== - Добър ден! За обявата, имам снимка в цял ръст, но съм без гегата.. ======== На интервюто много кандидати бяха отхвърлени, защото изполават израза "Бечи, бечи.." вместо правилното: "Back,back.." Двама приятели си говорят,по едно време единия пита другия: - Абе ти беше ли ми на сватбата, че не те видях? А другия му казва: - Aз на моята не бях, ти искаш на твоята да отида! Новобогаташ отива в църквата на изповед. Свещеникът го пита: - Какъв е твоят грях, сине мой? - Отче, много съм алчен. - Алчността, това е сериозен грях. Този грях трябва да се пречисти, сега, като си тръгнеш от църквата, ще дадеш 50 долара на първия срещнат човек. - Каквоооо? ? ! ! 50 долара на първия срещнат! !? ? - Да, синко, ако искаш да си изкупиш греховете, длъжен си да започнеш точно с това. Излиза богаташът от църквата и решава да послуша свещеника. Оглежда се - около църквата няма никакви хора. Тръгва по улицата и вижда на ъгъла облегната една девойка - къса пола, отдолу се подават дантелите на чорапите, червило, грим, дълга коса, огромни гърди..... и т. н. Приближава се той до нея, подава й банкнота от 50 долара и казва: - Ето, вземете! - Не става, пич. Малко са! Трябва да дадеш 100 долара. - Защо 100? ? ! Попът каза да ви дам 50.. - Мани го ти попа, той е редовен клиент... Иванчо си стоял на терасата. Приискало му се да си направи 1 чекия. В този момент минавала Марийка, която отивала до магазина. Направил той една бърза. След малко, обаче Марийка пак се върнала, просто забравила да купи нещо. Иванчо направил още 1 тек. Явно на Марийка не и й било ден, отново се върнала до магазина. Иванчо се провикнал от терасата: -Марийке, ти си ебаси НЕНАСИТНИЦАТА !