Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът: — Прати ми някой от твоите яки вицове. Аз: — В момента работя, по-късно ще пратя. Шефът: — Този беше много добър, прати още някой.
Професионални 2,766 прегледа
Следващ →

Още вицове

Според хирурзи политиците са най-лесни за операция...те нямат сърце, нямат гръбнак, всичко е само стомах, а задника и главата за взаимнозаменяеми. В болницата. Доктора към пациента: - За стотен път ви повтарям: амнезия не се лекува така лесно!!! Двама приятели седнали в едно кафене. На отсрещната маса една мадама седнала и си разкрачила краката. Между тях се виждало нещо черно. Единият от приятелите казал: -Това са и космите-тя е без гащи! Другият: -Не е вярно-това са и гащите! -и завързали спор. Спорили, спорили, накрая дошъл сервитьора при тях и те му казали: -Виж сега, с моя приятел спорим. Оная мадама там се е разкрачила и между краката и се вижда нещо черно. Аз викам, че са космите и, пък той вика , че са гащите и. Ето ти десет лева, иди до нея, изпусни нарочно менюто и погледни , за да ни кажеш. Келнера взел десетте лева и направил каквото му казали. Върнал се при тях и те го питат: -Е, кажи сега -космите ли са или гащите? -Момчета, момчета, и двамата не сте познали. -Тогава какво е? -Мухи, момчета, мухи! ! ! Един борец се пъчи пред приятелката си чисто гол: -Гледай какви мускули-барут, динамит, тротил. Приятелката: -Ама с 3 сантиметра фитил. -Скъпи, вкара ли го вече ? -Да, разбира се ! -"Ох" тогава...