Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжете пият само в три случая... Когато им е хубаво - от радост, когато им е лошо - от мъка, и когато всичко е нормално - от скука...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
- Мамо, мамо, в училище ме дразнят, разправят, че сме мафиоти. — Що за дивотии! Утре баща ти ще мине да си поговори с директора за това. — Добре, само да направи така, че да изглежда като нещастен случай.
Деца
03.10.2017
5,312 прегледа
Следващ →
Още вицове
Инжинер развежда хора на тур обиколка из фабрика за гумени изделия. — Това е машина за ръкавици! – ТУФ! ТУФ! ТУФ! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави една ръкавица. — Това е машина за биберони! – ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! ТУФ! ПУК! – на всяко едно „ТУФ!“ се прави един биберон, а на всяко „ПУК!“ – биберона се дупчи. — Това е машина за презервативи – ТУФ! ТУФ! ПУК! ТУФ! ТУФ! ПУК! — А… защо на всяко второ „ТУФ!“ има едно „ПУК!“ ??? – пита един — Абе… бизнеса с биберони не ни върви!
Всички американски телевизии показваха кадри от издевателствата над иракски затворници. По този начин командването на САЩ разчита за попълването на числото на доброволците да служат в Ирак.
Седят си Баба и Дядо на Автобусна спирка. Дядото решил да заговори бабата: - Бабче ти на колко си години? - На 72. - Ммм, хващаш окото още! Бабата се наперила и казала: - А ти на колко си години? - Ами на 80! - Еее... Има още хляб в тебе! - Хмм, ами то хляб има, ама саламът свърши!
Майката на Иванчо вика преди тест: -Иванчо, ако на теста изкараш по малка оценка от 4,забрави че съм ти майка! На другия ден след теста: -Иванчо, колко изкара на теста? А Иванчо: -Коя си ти?
Вървяла Лиса в гората. Чула шум от храсталака, спряла се и погледнала. - Здравей Бухльо! - Аз не съм Бухльо. - А кой си? - Мишката. - А, защо са ти толкова големи очите? - А-а-кам, акам...