Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бях вчера на гости на Иван. - В Иван ли? Той беше болен, лежа в психиатрията. Мислеше се за Наполеон. - Изписали са го! - Значи е оздравял? - Ами не съвсем. Извади бутилка някакъв вносен коняк и разправя, че това е "Наполеон".
Разни 2,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка са сред природата. - Марийке, намерих четирилистна детелина. - Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. - Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие… знаеш, че си фен на Чък Норис, когато използваш главни букви в изречението си само за Чък Норис. Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца... Пийва си биричката един човек и в това време търчи съседът му: - Може ли да взема кофа вода от твоя кладенец? - Може. След малко оня пак идва: - Може ли да взема още една кофа вода? - Вземай. Ситуацията се повтаря няколко пъти и накрая човекът с биричката пита: - Не разбирам. Имаш кладенец, а искаш вода от мене? - Тъщата паднала в моя кладенец, а водата й е само до брадичката... Шеф на авиокомпания привиква един пилот: - Бих искал да си подбирате думите, когато се обръшате към пътниците. - Защо? Какво е станало? - Днес, преди кацането сте казали на пътниците по микрофона: "Уважаеми пътници, преди да се приземим, бих искал да се сбогувам с вас".