Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не изгаряй мостовете си. С изненада ще установиш, че се налага да преминаваш една и съща река много пъти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две от занаята,си бъбрят докато чакат за клиент - Теб,как те склониха? - И тогава бях руса.Поканиха ме на риба на тиган, а се озовах пияна на диван.
Блондинки
03.10.2017
3,176 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се съпругът по късна доба и ляга. В леглото му лъснало некакво дупе и веднага се възползвал. След здравия секс, ожаднял и отишъл в кухнята да си налее нещо за пиене и се вцепенил, като видял жена си там да мие чиниите. - Кой е в нашето легло? - попитал учудения съпруг. - Ооо. Ти си се върнал? Майка ми е там. Беше уморена и й казах, че ще закъснееш, та тя легна в нашето легло. Върнал се мъжът в спалнята и: - Що не каза, че си ти бе, тъщо? - Нали не си говорим...
Лято - това е такова време от годината, когато е невъзможно да отвориш прозореца в автобуса, който не можеше да се затвори през зимата.
- Пешо, защо си толкова нервен? - Развеждам се...Не знам как да кажа на баща ми. - Защо? - Още не съм му казал, че съм се оженил.
Първия проблем на родителите- да научиш детето как да се държи сред възпитани хора и умни хора. Втория проблем- да намериш възпитани и умни хора.
Един човек среща съседа си с две торти на ръце и го пита: - А бре, съседе, накъде с тия торти? Да не би децата да имат рожден ден? - Не бе, с тъщата вчера минахме покрай една сладкарница и тя каза, че за една такава торта дава половината си живот и аз вэех, че купих и двете.