Мъжът има четири периода в общуването си със жените:
1-ви"Без тази жена не мога да живея!"
2-ри"С тази жена не мога да живея!"
3-ти"С тази жена не мога да направя нищо!"
4-ти"Без тази жена не мога да направя нищо!"
Срещат се двама приятели. Единият нещо не е в настроение:
- Ще се развеждам. Не се разбираме нещо с жената...
Минало време. Срещат се пак. Оня вече весел:
- Какво стана? Разведе ли се?
- А, не. Повреди се компютъра. Седнахме с жената, пийнахме, поприказвахме... тя не била лош човек.