Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много атеисти стават вярващи, виждайки на доларите "In God we trust". Много вярващи стават атеисти, виждайки какво се прави в името на доларите...
Бисери 2,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А бе, къде си помъкнал този стенен часовник? - При ветеринарния лекар. - Защо при него? - Защото кукувицата му престана да кука. Младоженка се обажда на майка си: - Мамо, мамо искам да направя пилешка супа, но не зная как. - Няма нищо сложо дъще, лагаш на оганя тенджара с вода, когато заври с пилето слагаш и зеленчуци. - Да ама то рита и не влиза ма, мамооо. Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат: - А, Зайо, ти що си без шапка бе? - и го съдрали от бой. На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка. - А, Зайо, ти що си със шапка, бе? - и пак го съдрали от бой. Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър - що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара: - Ей, Заек! Я дай една цигара! - С филтър или без филтър? - пита Зайо. Вълкът и Лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали: - Абе заек, ти що пак си без шапка? - Как може да пускаш такива филми на детето? - Какво толкова? Няма чак толкова много трупове. А и освен това от страх се крие под одеалото и заспива... - Тате, мисля, че Джони иска да се ожени за мен. - Защо така мислиш? - Вчера застреля жена си.