Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пенсионери разговаряли: - Как си, как си? - Мани, вече нищо не ми става! - Ами тогава отиди при нашия кмет, нали той се хвали, че каквото каже - това става.
Разни 1,941 прегледа
Следващ →

Още вицове

Волдемор дава интервю. Журналиста: - Лорд Волдемор, имате ли много врагове? Волдемор: - Да, много - цели две гробища. Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас: — Ти си труп! — Не съм, бе. Жив съм още. — Извинете, май ми избързва часовника… Ватерполистите по време на мач губят до 1,5кг тегло. И представете си, тези килограми до края на мача си плува в басейна. Мъж и жена съпрузи отиват на командировка в различни градове за 3 дена. Преди да тръгнат си обещават един на друг, че няма да си изневеряват. След три дена се връщат и жената пита мъжа си: - Изневери ли ми? - Тъкмо щях да ти изневеря с една колежка, съблякохме се голи, но аз се сетих за нашето обещание и избягах! А ти изневери ли ми? - И аз така с един колега, съблякохме се и аз сетих за нашето обещание, но бях отдолу и не можах да избягам! Иванчо влязал в стаята на родителите си и ги заварил да правят секс. Иванчо попитал баща си какво прави, а тои му отвърнал - Вкарвам мерцедеса в гаража синко. Тогава Иванчо казал - А може ли и аз да паркирам моето трабанче.